Anxhelina (Lajme, info, foto, video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anxhelina (Lajme, info, foto, video)

Anxhelina (Lajme, info, foto, video)

· 11 · 1612

 • Postime: 1072
 • Karma: +0/-0

ne: 16-10-2011, 16:50:13
 

Kjo teme e hapur eshte per kengetaren bukuroshe Anxhelina Hadergjonaj, dhe sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shprehur shqetesime apo kritika. Te gjitha keto ne menyre te hapur, te lire dhe te pacensuruar.


Po ashtu ky eshte nje vend per te dhene kontribut nese e shihni te arsyeshme, apo nese keni dije e njohuri qe te te tjeret nuk i kane, a qe nuk i kane shprehur ketu ne kete faqe. Jeni te lire dhe te lutur qe ta jepni kontributin tuaj ne menyre qe ta plotesoni dhe pasuroni me tej me informacione e te dhena shtese tematiken qe trajtohet ketu. Nese keni info te vecanta qe ndoshta nuk gjenden diku tjeter, natyra e faqes tone e ben te mundur kete, pasi ketu sic dihet mund te shkruhet lirshem, anonim dhe pacensure. Sepse kjo platforme nje nga misionet baze te saj ka pikerisht dhenien e mundesise per shkembim e shperndarje infosh e dijesh pacensure dhe pa pengesa. Per te kontribuar mos humbisni kohe dhe anetaresohuni si pjese e ketij komuniteti duke u rregjistruar falas, thjeshte e shpejt!

Tema mund te permbaje shkrime, foto a video nga burime te ndryshme mediatike online, por dhe nga mediat e tjera si TV, Gazeta, Revista, Radio, Podcasts, Infographics etj, si dhe diskutimet e bisedat qe rrjedhin prej tyre. Preferohet qe shkrimet dhe informacionet per kete teme te jene shqip dhe nga mediat e portalet shqiptare, por nese vertete jane shume interesante dhe me vlere, atehere dhe ne gjuhe te huaja nuk eshte problem qe te postohen, se paku linku ku e keni gjetur, lexuar apo shikuar.

Cdo gje tjeter interesante qe mund te jete me interes publik dhe qe ia vlen te shperndahet, diskutohet, komentohet e debatohet, mund te postohet ketu dhe ndahet me komunitetin tone. Keshtu infot e gjetura te Wikipedia shqip por dhe burime e platforma te tjera, mund te sherbejne si pikenisje per te biseduar e diskutuar rreth kesaj teme. Ka raste psh kur informacionet e gjendura online, psh edhe artikujt e Wikipedias, apo neper portale te ndryshme, nuk i pergjigjen realitetit. Keto gjera mund t’i tematizoni e komentoni ketu duke sqaruar, shpjeguar, plotesuar apo korrigjuar gabimet e te pavertetat qe ju keni vene re.

Kush ka nevoje per ndihme per cdo gje qe ka te beje me Anxhelina Kamerolli ketu eshte po ashtu vendi i duhur duke iu drejtuar komunitetit te perdoruesve, sepse gjithmone gjendet dikush qe ndoshta ka pergjigjen e duhur per ndihmen qe kerkohet. Edhe pyetjet, si per te shuar kureshtjen, apo dhe per te marre informacioni qe kerkohen, po ashtu mund te shtrohen ketu, sepse me shume mundesi dikush e ka pergjigjen qe kerkoni. Rregjistrohuni tani falas dhe kerkoni ndihme duke u bere pjese e ketij forumi.

Thuhet se nje fotografi vlen sa nje mije fjale. Ky eshte vendi i duhur per te postuar foto ne lidhje me Anxhelina Hadergjonaj. Faqet e ndryshme shqiptare e te huaja, por dhe platformat e medha si Instagram apo Pinterest ofrojne burime te medha me foto qe mund te ndahen me komunitetin ketu, per qellime informative apo per te nisur biseda e diskutime. Nese nje foto vlen sa nje mije fjale, nje video vlen sa nje mije foto. Cdo videoklip interesant nga Youtube, TikTok, Facebook, Twitter, Dailymotion, Vimeo etj platforma, ne lidhje me Anxhelina Hadergjonaj po ashtu mund te postohen ketu.

Mediat sociale mund te sherbejne gjithashtu si burim informacioni. Cfare gjeni interesante ne Facebook, TikTok, Youtube, Twitter, Linkedin etj, mund t’i postoni ketu per informacion apo per te nisur biseda dhe diskutime interesante. Nese deshironi te gjeni profilet zyrtare te Anxhelina Hadergjonaj - Trixa ne mediat sociale mund te pyesni ketu. Sepse shpesh nuk mund te gjendet kush eshte profili real dhe kush eshte fake ne Instagram, Snapchat, Facebook, Twitter, TikTok etj.

Kush di gjera interesante nga biografia e Anxhelina Hadergjonaj mund t’i ndaje ketu me komunitetin tone. Ose kush kerkon te dije dicka nga biografia e Anxhelina Hadergjonaj mund te pyese ketu gjithashtu. Sepse Wikipedia dhe interneti ne pergjithesi nuk ka gjithmone te dhenat e sakta dhe infot me te fundit. Keshtu, nese je i interesuar te dish religionin/fene e Anxhelina Hadergjonaj? Pyet ketu! Po ashtu dhe biseda per pasurine (net worth) mund te behen ketu. Ashtu si dhe biseda e diskutime per punen, profesionin, emrin e vertete (nese e ke ndryshuar apo perdor nje emer arti), familjen. Jeten romantike apo orientimin seksual? Bisedo ketu. Po ashtu dhe per origjinen, gjatesine e trupit, peshen e te tjera te dhena si keto. Shume personazhe te njohur kane kryer dhe operacione plastike. Ketu mund te bisedohet rreth tyre. Para dhe pas operacionit plastik. Kuriozitete te tjera qe mund te keni?! Fol ketu!

Jeta artistike e Anxhelina Hadergjonaj si psh filmografia, klipe te ndryshme ne Youtube, diskografia me kenge dhe muziken qe ka prodhuar apo ka marre pjese, mund te tematizohen dhe trajtohen per biseda e diskutim ne kete teme. Me te rejat nga jeta artistike mund te publikohen dhe diskutohen ne kete teme gjithashtu.

Je fans/e i/e e cmendur e Anxhelina Hadergjonaj? Apo je kritik/e i/e rrepte? Ky eshte vendi ideal per ta shprehur dhe per te rene ne sy. Ndersa mediat sociale jane vendi ku ndiqen e komentohen ata qe admironi, atje ka aq shume zhurme e aktivitet sa kritika apo admirimi juaj mbase nuk bie ne sy fare. Ndersa ketu e keni shancin te bini ne sy duke shprehur ate qe keni ne zemer e ne mendje.

Kini parasysh qe postimet ne kete teme, ashtu si ne cdo teme te Zerion, duhet t’i permbahen rregullores tone dhe si te tilla duhet te karakterizohen nga respekti, edukata, mundesisht gjuha e kuptueshme dhe e paster dhe larg nga sharjet, ofendimet, racizmi dhe sulmet personale. Me shume rendesi eshte po ashtu edhe ruajtja e te drejtes se autorit per gjerat qe postoni duke cituar burimin. Gjithashtu jo spam ketu!

 

       
« Editimi i fundit: 13-01-2021, 12:24:21 nga 12:51 »

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 03-03-2020, 18:41:57
Anxhelina Hadergjonaj është këngëtare e njohur. Ato nuk ndalen në bukurinë e tyre, ndërkohë që janë nënë e bijë. Për herë të parë, Angjelina Hadergjonaj, vajza këngëtare e Albëries, që njihet në skenën shqiptare prej vitesh janë shfaqur në tapetin e kuq të dyja bashkë me veshje shumë sharmante. Albëria, e cila ka shoqëruar të bijën në këtë kompeticion muzikor, ëshët dukur edhe më e bukur, ndërsa ka bërë një ndërhyrje estetike në hundë. Angjelina Hadergjonaj eshte vajza e nje personazhi shume te njohur, qe dashur pa dashur ka pasur çfare te fitoje nga gjenet e se emes, e po ashtu edhe jeta e saj artistike. Behet fjale per Alberie Hadergjonaj, kengetarja nga Kosova qe karrieren e saj e ka ndertuar me se shumti ne Shqiperi, tashme po stervit prane krahut te saj, Angjelina Hadergjonaj, te bijen e cila sapo ka mbushur 18 vjeç. “Qe e vogel kam adhuruar mamin. Gjithmone kam dashur te behem kengetare. Muziken e kam shume pasion”, shprehet Angjelina Hadergjonaj. “Ka ndikuar shume teksa shihja mamin qe ben prova dhe duke e pasur prane me eshte shtuar deshira”, perfundon Angjelina Hadergjonaj.

Vajza e Albërie Hadërgjonajt Angjelina Hadergjonaj ka tërhequr vëmendjen e tregut muzikor dhe tani eshte bere kolege me të ëmën. 18-vjeçarja Angjelina Hadergjonaj, ne nje interviste per ”Shekulli” ka folur per pasionin për muzikën dhe arkitekturën. ”Muzika nuk do të jetë profesioni im i vetëm, muzika është arti im, profesion do të jetë arkitektura, për të cilën kam shumë dëshirë të studioj”, ka treguar Angjelina Hadergjonaj. Ajo qe dallon shume vajzen maturante te familjes Angjelina Hadergjonaj nga shumica e bashkëmoshatarëve te saj, eshte se ajo nuk ka një telefon celular. Ne lidhje me kete, Angjelina Hadergjonaj ka thene: ”Momentalisht, nuk e ndjej shumë të domosdoshëm për shkak të angazhimeve shkollore dhe aktivitetit muzikor, por, përgjigjet mami për telefonatat e mia”. Botës së muzikës i është shtuar edhe një fëmijë këngëtaresh, e kësaj radhe bëhet fjalë për vajzën e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, Angjelina Hadergjonaj. Gjatë një interviste për gazetën “Shekulli”, këngëtarja e re ka pranuar se emri i nënës i ka ndihmuar shumë. “Sigurisht, ndihem e lumtur kur përmendet me shumë dashuri që jam e bija e Albëries”, është shprehur Angjelina Hadergjonaj. Ajo ka treguar se talentin e saj në muzikë e ka zbuluar nëna e saj, e cila njëherësh ka qenë shtytja kryesore për t’i hyrë kësaj bote.

Në Dhjetor 2010, Anxhelina Hadergjonaj merr pjesë në Zhurma Show 2010 me këngën "Kopje Pa Kuptim".

Në Qershor 2011, Anxhelina Hadergjonaj merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Kjo Jete S'mjaftoi", ku u vlerësua më çmimin “Artisti i ri më i mirë”. Me baladën e saj, ajo i ka mahnitur të gjithë, pasi ka shkelur në tapet me një fustatn të shkurtër krejt transparent.

Anxhelina ka njoftuar se më datë 25 Shtator 2020, do publikojë videoklipin "Precious".
/teksteshqip.com
 
« Editimi i fundit: 23-09-2020, 12:18:38 nga M A X »

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 21-04-2020, 16:53:13
Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj po vazhdon të qëndrojë e karantinuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo ndërkohë këto ditë po tregohet më aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit fotografii të ndyshme nga jeta e përditshme e saj. Së fundmi, Hadërgjonaj ka publikuar një fotografi mjaft atraktive në rrjetin social Instagram, ku shfaqet me bikini dhe një jelek ngjyrë të verdhë. Në mbishkrimin e fotografisë, ajo i ngacmoi fansat duke ua bërë të ditur atyre faktin se nuk kishte të veshur pantallona në këtë fotografi./telegrafi

Anxhelina ne IG https://www.instagram.com/anxhelina/

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 11-05-2020, 12:44:52
 

Prej disa javësh, këngëtarja e njohur, Anxhelina ka treguar se ka vendosur ta kalojë karantinën në Shqipëri pranë njerëzve të saj më të dashur.
Bukuroshja ka publikuar herë pas here foto pranë detit, ku kanë rënë në sy format e saj mjaft tërheqëse.
Siç duket dhe nga postimet, Anxhelina e ka gjetur qetësinë pranë detit dhe këtë e provon dhe postimi i fundit në rrjetet sociale.
“Shqipëria ime e bukur. Fotografuar me Iphone, pa asnjë filter”, ka shkruar Anxhelina krah fotove ku shfaqet e veshur sportive dhe mjaft e qeshur.
Me siguri pas kësaj periudhë kaq të bukur në Shqipëri, Anxhelina duhet ta mendojë më shpesh rikthimin e saj këtu, ku ka dhe njerëzit më të shtrenjtë të saj./revistawho.com

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 15-07-2020, 19:29:11
Foto te reja
 

 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 17-07-2020, 08:30:01
Anxhelina me mini-bikini super seksi.
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 17-07-2020, 08:31:23
 

 

 

More bikini pics

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 17-07-2020, 08:32:16
 

 

 

Chilling

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 01-08-2020, 16:17:51
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 28-11-2020, 00:25:21
 

 

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 23-03-2021, 09:57:05
 

Temat e fundit