Arjola Demiri (Lajme, Info, foto, video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Arjola Demiri (Lajme, Info, foto, video)

   Arjola Demiri (Lajme, Info, foto, video)

  · 13 · 2033

  • Postime: 25496
  • Karma: +0/-0

  ne: 03-03-2020, 16:14:33
  Teme per aktoren dhe artisten e njohur Arjola Demiri. https://instagram.com/arjolademiri
   
  « Editimi i fundit: 22-02-2021, 00:07:24 nga 12:51 »

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 17-04-2020, 13:30:42

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #2 ne: 17-04-2020, 13:31:37
  Një ish-Miss nga Tropoja, e cila pasi përfundoi Universitetin e Arteve në Tiranë, të vetmet “vepra” të saj kishte tre fëmijët që erdhën në jetë nga martesa e dështuar.

  Pasi i rriti mjaftueshëm ata dhe nisi një jetë të re në Prishtinë, Arjola Demiri vendosi t’i hyjë seriozisht profesionit të aktores me vënien në skenën shqiptare në Tiranë të shfaqjes “Dashuritë e virgjëreshës Madalenë”, e autorit Ridvan Dibra, me regji të Ben Apollonit.

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #3 ne: 18-11-2020, 12:33:28
   

   

   

   

   

   

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #4 ne: 18-11-2020, 12:33:48
   

  • Postime: 25496
  • Karma: +0/-0

  #5 ne: 22-02-2021, 00:04:46
   

  • Postime: 25496
  • Karma: +0/-0

  #6 ne: 22-02-2021, 00:05:01
   

  • Postime: 25496
  • Karma: +0/-0

  #7 ne: 22-02-2021, 00:07:49
   

   

  • Postime: 25496
  • Karma: +0/-0

  #8 ne: 26-03-2021, 16:50:06
   

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #9 ne: 28-03-2021, 06:21:48
  Sa ndryshe dukej live kjo 😁

  • Postime: 1633
  • Karma: +0/-0

  #10 ne: 29-07-2022, 14:30:56
  Arjola e vitit 2022
   

  • Postime: 1633
  • Karma: +0/-0

  #11 ne: 22-01-2023, 09:20:50
  Monica Bellucci Style
   

   

  • Postime: 3482
  • Karma: +0/-0

  #12 ne: 27-01-2023, 07:34:25
   

   

   

  Temat e fundit