Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 28-03-2021, 06:21:48 »

Sa ndryshe dukej live kjo 😁
Postuar nga: 12:51
« ne: 26-03-2021, 16:50:06 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 22-02-2021, 00:07:49 »

 

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 22-02-2021, 00:05:01 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 22-02-2021, 00:04:46 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 18-11-2020, 12:33:48 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 18-11-2020, 12:33:28 »

 

 

 

 

 

 
Postuar nga: M A X
« ne: 17-04-2020, 13:31:37 »

Një ish-Miss nga Tropoja, e cila pasi përfundoi Universitetin e Arteve në Tiranë, të vetmet “vepra” të saj kishte tre fëmijët që erdhën në jetë nga martesa e dështuar.

Pasi i rriti mjaftueshëm ata dhe nisi një jetë të re në Prishtinë, Arjola Demiri vendosi t’i hyjë seriozisht profesionit të aktores me vënien në skenën shqiptare në Tiranë të shfaqjes “Dashuritë e virgjëreshës Madalenë”, e autorit Ridvan Dibra, me regji të Ben Apollonit.
Postuar nga: M A X
« ne: 17-04-2020, 13:30:42 »

Postuar nga: 12:51
« ne: 03-03-2020, 16:14:33 »

Teme per aktoren dhe artisten e njohur Arjola Demiri. https://instagram.com/arjolademiri