Arrestohet Arkimed Lusha (Stresi), këngëtari i muzikës rep - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Arrestohet Arkimed Lusha (Stresi), këngëtari i muzikës rep

Arrestohet Arkimed Lusha (Stresi), këngëtari i muzikës rep

· 1 · 483

  • Postime: 1072
  • Karma: +0/-0

ne: 31-08-2011, 20:50:04
Arrestohet Arkimed Lusha (Stresi), këngëtari i muzikës rep
      


<img src="http://vipat.info/wp-content/uploads/2011/08/stresi1.jpg" width="150px" />Këngëtari i muzikës rep, Arkimed Lusha, i njohur me emrin Stresi, u arrestua sot nga policia ne Pogradec. Lajmi bëhet i ditur nga burime zyrtare që thanë se 24-vjeçari ka rënë në pranga pas mesditës. “Stresi” së bashku me tre miq të tij u akuzuan muaj më parë për kanosje dhe gjobëvënie ndaj regjisorit Leonard [...]
      

http://vipat.info/arrestohet-arkimed-lusha-stresi-kengetari-i-muzikes-rep/
      

Temat e fundit