Bella Hadid shpallet gruaja më e bukur në botë - Celebrities

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Bella Hadid shpallet gruaja më e bukur në botë

 Bella Hadid shpallet gruaja më e bukur në botë

· 5 · 845

 • Postime: 4266
 • Karma: +73/-57

ne: 19-10-2019, 14:56:27
 

Modelja Bella Hadid është shpallur gruaja më e bukur në botë. Rezultati doli pas një hulumtimi shkencor mbi atë që përbën ‘fytyrën e përsosur’.

Tiparet e 23-vjeçares u zbuluan se ishin 94,35% korrekte nga Golden Ratio of Beauty Phi, që mat perfeksionin fizik.

Sytë e saj, vetullat, hunda, buzët, mjekra, nofulla dhe forma e saj e fytyrës u mat dhe iu përafrua më shumë idesë së përsosmërisë së Grekëve antikë.

Këngëtarja Beyonce mban vendin e dytë me 92.44%, e cila ndiqet nga aktorja Amber Heard. Ndërsa ylli i pop-it Ariana Grande ndodhet në vendin e katërt me 91.81%. /KultPlus.com
« Editimi i fundit: 19-10-2019, 15:40:17 nga M A X »

 • Postime: 937
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 19-10-2019, 17:14:15
Mes Belles dhe Gigi une i preferoj te dyja👌🔥

 • Postime: 1758
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 19-10-2019, 18:49:13
Sytë dhe vetullat po, edhepse jo më të bukur në botë. Të tjerat jo natyrale. Megjithatë femër joshëse  :)

 • Postime: 28611
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 24-01-2021, 21:29:36
Modelja e famshme, Bella Hadid ka pozuar topless për revistën “V Magazine”. Bella ka pozuar vetëm me një palë të brendshme, ndërkohë që pjesën e sipërme e ka mbuluar me duar.

Modelja ka treguar se e ka shijuar në maksimum këtë projekt dhe ka marrë mijëra komente pozitive nga fansa të saj. Këto imazhe do të jenë pjesë e revistës “V Magazine” për kopertinën e pranverës.

 • Postime: 28611
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 24-01-2021, 21:30:38
 

Temat e fundit