Bleona Qereti (info, foto, video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Bleona Qereti (info, foto, video)

Bleona Qereti (info, foto, video)

· 10 · 3654

 • Postime: 1072
 • Karma: +0/-0

ne: 16-08-2010, 19:50:14
 

Bleona Qereti Lakuriq
      

Sic e ka bere nena paraqitet Bleona ne kopertinen e Revistes Jeta. Shikoni foton meposhte. Per me shume foto vizitoni albumin fotografik te Bleones.
 

      
« Editimi i fundit: 27-11-2020, 08:14:57 nga InfoZ »

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 16-08-2010, 22:15:40
S`besoj se e ka per te paren here
 
« Editimi i fundit: 27-11-2020, 08:14:14 nga InfoZ »

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 17-07-2020, 11:22:10
Bleona sot.
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 27-11-2020, 07:57:24
 

 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 20-02-2021, 00:54:10
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 20-02-2021, 00:54:39
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 20-02-2021, 00:55:00
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 20-02-2021, 00:55:40
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 01-03-2021, 00:02:07
 

 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 15-03-2021, 10:46:03
 

Temat e fundit