Dafina Dauti (Lajme, Info, Foto, Video) - Vipat Shqiptare

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Dafina Dauti (Lajme, Info, Foto, Video)

 Dafina Dauti (Lajme, Info, Foto, Video)

· 7 · 451

 • Postime: 25420
 • Karma: +0/-0

ne: 28-02-2020, 00:15:16
 

Teme per Dafina Dauti
« Editimi i fundit: 24-02-2021, 23:05:00 nga 12:51 »

 • Postime: 28611
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 13-04-2020, 17:07:32
 

Dafina Dauti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Dafina Dauti ka lindur në Skënderaj. Është ndër këngëtaret më të njohur të estradës shqiptare. Ka disa vite që është në skenë. Ka mbaruar Fakultetin për "Edukatë Fizike" në Universitetin e Prishtinës. Ka një vajzë që quhet Elizabeta dhe aktualisht jetonë dhe vepron në Prishtinë. Ka të edituar në treg disa videoklipe dhe ka marrë pjesë në disa festivale. Në Gusht 2006, Dafina Dauti merr pjesë në Çelësi Muzikor 1 me këngën "Shko Te Ajo". /teksteshqip

 • Postime: 25420
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 24-02-2021, 23:03:25
 

 • Postime: 25420
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 24-02-2021, 23:05:10
 

 • Postime: 25420
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 24-02-2021, 23:05:19
 

 • Postime: 937
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 03-08-2022, 00:39:19
 

 • Postime: 937
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 03-08-2022, 00:39:30
 

Temat e fundit