Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 03-08-2022, 00:39:30 »

 
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 03-08-2022, 00:39:19 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 24-02-2021, 23:05:19 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 24-02-2021, 23:05:10 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 24-02-2021, 23:03:25 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 13-04-2020, 17:07:32 »

 

Dafina Dauti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Dafina Dauti ka lindur në Skënderaj. Është ndër këngëtaret më të njohur të estradës shqiptare. Ka disa vite që është në skenë. Ka mbaruar Fakultetin për "Edukatë Fizike" në Universitetin e Prishtinës. Ka një vajzë që quhet Elizabeta dhe aktualisht jetonë dhe vepron në Prishtinë. Ka të edituar në treg disa videoklipe dhe ka marrë pjesë në disa festivale. Në Gusht 2006, Dafina Dauti merr pjesë në Çelësi Muzikor 1 me këngën "Shko Te Ajo". /teksteshqip
Postuar nga: 12:51
« ne: 28-02-2020, 00:15:16 »

 

Teme per Dafina Dauti