Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: 12:51
« ne: 26-03-2021, 16:06:36 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 02-03-2021, 10:45:10 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 16-06-2020, 20:39:35 »

Delinda Disha mendon se Covid-19 është një mashtrim i madh.

Një një status në Instastory aktorja ka shkruar: “COVID-19 është një mashtrim i madh për të hapur panik në popullsi për të bërë vaksinën. Por ne duhet të jemi të gjithë bashkë për t’i thënë jo. Një gënjeshtër që po i shkatërron njerëzit psikologjikisht dhe ekonomikisht”

Këtij mendimi i bashkohet dhe këngëtari kosovar Labinot Tahiri  i cili po dhe ky është shprehur se  “koronavirusi është një gënjeshtër’’. “10 mijë vetave ua kam dhënë dorën. Unë e di do të dalë një njeri me ndikim  ndërkombëtar në mbarë botën që do të thotë që ky virus është gënjeshtër. A jemi 20 veta bashkë? Më thoni pas një jave nëse do të sëmuret njeri, nëse dikush infektohet nga unë, mbaj përgjegjësi për juve dhe shkoj në burg për juve” tha Tahiri.
Postuar nga: M A X
« ne: 18-05-2020, 20:06:51 »

Fotografi e re

Postuar nga: M A X
« ne: 13-04-2020, 16:51:42 »

 

Delinda Disha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 10 Qershor 2019, Devis Xherahu publikon videoklipin "A Me Degjon?", në bashkëpunim me Delinda Dishën. Muzika e këngës u punua nga Devis Xherahu, teksti u shkrua nga Jorgo Papingji & Delinda Disha, ndërsa për orkestrimin u kujdes De Vox. Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel./teksteshqip
Postuar nga: 12:51
« ne: 28-02-2020, 00:19:37 »

Teme per artisten e njohur Delina Disha.