Edona Llalloshi (info foto video) - 2 - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Edona Llalloshi (info foto video)

Edona Llalloshi (info foto video)

· 48 · 45597

 • Postime: 3712
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#25 ne: 25-04-2006, 03:32:32
Vertete trishtim.Shume vajza atebote i kishin lakmi Edones per martesen e saj.Por vertete thuhet se jetes kurre nuk i dihet. :(

 • Postime: 100
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#26 ne: 26-04-2006, 13:59:31
Edonës pa marr parasysh qe i ka ndodh mue me pelqen si kengtare qe thjesh ka kendu edhe kendon e nuk e reklamon "prapanicen dhe gjoksin".
Ti leme keto ja kenget e fundite te albumit te fundit te saj kliko ketu per ti shkarkuar ato:


 
« Editimi i fundit: 29-05-2020, 14:09:33 nga M A X »

 • Postime: 12
 • Karma: +0/-0

#27 ne: 08-05-2006, 14:02:14
nuk durohet

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#28 ne: 22-05-2006, 04:51:06
Edona pas ndarjes nga buri vazhdon aktivitetin e saj si kengetare  :)
 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#29 ne: 24-05-2006, 14:07:46
I keni gjë borxh Edonës? Të rreh kjo!

Ndarja e Edones - ( shak keqtrajtimi i ish-Burrit Shukriut )

O Edona, po të pata ndonjë lekë borxh më thuaj, se jo se nuk dua të ta kthej, por nuk e mbaj mend. Të betohem! Tani që lexova sesi e kish rrahur burrin kjo...bu bu bu më ka zënë frika. E kush do ta kish menduar që Edona...e embla e skenës shqiptare do e bënte për spital ish-bashkshortin e saj, të cilin e ka goditur me çadër pasi ky nuk i ka shlyer disa llogari financiare pas divorcit.
Jo vetëm që e ka rrahur, por Edona është treguar më burrneshë se Adelina e Leonora dhe e ka pranuar këtë, duke thënë se Shukriu (ishi) e meritonte. Leonora-Adelina, Genta-Zanfina, tani dhe Edona...Po Arta Bajrami si nuk ka rraf kënd? :)
Përflitet se arsyeja e ndarjes së çiftit, ka qenë keqtrajtimi që Shukriu i
ka bërë Edonës. Hmmm...heh?
 
http://www.ohshqipe.com/lajme/43/

 • Postime: 14
 • Karma: +0/-0

#30 ne: 27-05-2006, 12:20:24
oh embelsire te lutem mos ba hajgare si mund te thuash qe ajo e ka rraur burrin oh zot te lutem keto jane genjeshtra qe i kan shpikur gazetat per ti shitur gazetat e tyre.
edona edhe nese eshte ndare nga burri (gje qe nuk e besoj sepse para dy muajsh me duket ka then se kto jan thashetheme) perseri mbetet kengetarja me e mire shqiptare, e vetmja qe ka arritur gjithka ne baza tew forta, me zerin dhe elegancen e saj

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#31 ne: 27-05-2006, 12:37:02
rina167 e sheh burimin e informacionit ne fund ??
Nuk e kam shkruar une ate info por e kam gjet te ohshqipe.com
edhe nese e ka rreh mire ja ka bo nese e ka lyp  :D

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#32 ne: 27-05-2006, 15:56:33
Sot e pash dhe e lexova këtë teme. Shumë u befasova.  Jeta ka te papritura. Shumë ndahen dhe ne disa raste kjo është zgjidhje, ndoshta dhe Edona këtë ka bërë.

Mua më vjen vërtetë keq qe ka pasur këtë fat. Është një këngëtare dhe femër tepër e mirë.

 • Postime: 14
 • Karma: +0/-0

#33 ne: 03-06-2006, 15:56:16
rina167 e sheh burimin e informacionit në fund ??
Nuk e kam shkruar unë atë info por e kam gjet te ohshqipe.com
edhe nëse e ka rreh mirë ja ka bo nëse e ka lyp  :D
po edhe une thash qe keto jan genjeshtra qe i kan shpikur gazetaret. nese eshte ndare edona nga burri jam e sigurte qe fajin se ka pas edona

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#34 ne: 03-06-2006, 18:53:46
Normal e di edhe une qe jan thashetheme keto nuk thash edhe une qe ajo e ka rreh burrin , une veq e kam marr ate qe kishin shkru atje edhe e kam postu ketu biles edhe ne fund kam dhon linkun ku mundesh me pa origjinalin  :)

 • Postime: 150
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#35 ne: 20-06-2006, 11:35:51
Ne nje intervist te dhene ne nje nga emisionet e RTK-se,Edona ka thene se me nuk do te kete gabim te dyte,se me nuk do ti kthehet kurre Shukit ish-burrit te saj.

 • Postime: 150
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#36 ne: 27-06-2006, 13:32:09
Edona

 • Postime: 150
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#37 ne: 19-07-2006, 13:04:22
 :)

 • Postime: 297
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#38 ne: 19-07-2006, 14:55:09
Si yll eshte  :)

#39 ne: 03-02-2008, 03:09:02
Le te harrohet qdo shprehi e keqe,se bashku me kete edhe shprehija per te fol keq per dike,le ti shikon qdokush problemet e veta,nuk kishte qen mire qe te folet keq per krejt mashkujt qe jetojn ne perendim se vllau prej vllaut ne shume raste dallohet.Per kengtaren edona llalloshin kam nje respekt jashtzakonisht te madh,ajo ka qen dhe mbetet gjithnje adhurusja e ime me e madhja ne bote.Shfrytezoj rastin qe ta falemenderoj edonen nga zemra per atmosferen aq te bukur qe na beri ne korrikun e vitit 2007 ne Parajsa te Durresit.Pershendet je Edon nga simpatizuesi i juaj:Drenica-Gjermania. :perqafim

#40 ne: 05-10-2008, 13:10:23
Edona Llalloshi sërisht singël

Në vend që të bëhej gati për të festuar një vjetorin e martesës (28 prill) Edona Llalloshi ka plotësuar letrat për divorc nga bashkshorti i saj...ish bashkshorti i saj Shukri. Ndarjen, këngëtarja e mirënjohur e ka bërë publike nëpërmjet revistës "Korrieri" disa ditë më parë, ndërkohë që nuk ka treguar se cili ka qenë shkaku i ndarjes. Vitin e shkuar gjatë një intervistë për revistën "Spektër" Edona është shprehur në lidhje me martesën, midis të tjerash, se: "Edhe martesa i ka obligimet e

#41 ne: 08-01-2009, 09:17:59
Këngëtarja  që e adhuroj ma se shumti  quhet GENTA-ISMAILI     e jo edona llalloshi llallosh e ka kryn haha..

#42 ne: 03-07-2009, 18:48:15
E  ku mundem me e shiku dasmen e edona llalloshit qe bon mem tregu :) :)

 • Postime: 27287
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#43 ne: 29-05-2020, 14:11:20
Edona Llalloshi sot. Foto te reja
 

 

 

 

 • Postime: 22669
 • Karma: +0/-0

#44 ne: 15-07-2020, 22:35:07
 

 • Postime: 22669
 • Karma: +0/-0

#45 ne: 15-07-2020, 22:35:47
 

 

 • Postime: 22669
 • Karma: +0/-0

#46 ne: 26-11-2020, 08:55:00
 

 • Postime: 22669
 • Karma: +0/-0

#47 ne: 28-11-2020, 18:29:35
Urimi per 28 nëntor
 

Temat e fundit