Elisa Prishtina (info, foto, video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Elisa Prishtina (info, foto, video)

Elisa Prishtina (info, foto, video)

· 2 · 557

  • Postime: 28584
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 22-04-2020, 21:56:58
 

 

𝐿𝑜𝑜𝑘 𝑏𝑎𝑐𝑘 𝑎𝑛𝑑 𝑡ℎ𝑎𝑛𝑘 𝑔𝑜𝑑. 𝐿𝑜𝑜𝑘 𝑓𝑜𝑟𝑤𝑎𝑟𝑑 𝑎𝑛𝑑 𝑡𝑟𝑢𝑠𝑡 𝑔𝑜𝑑.
Berlin | Albanian 🇦🇱 | A♡ | 19
IG https://www.instagram.com/elisaprishtina/
« Editimi i fundit: 11-05-2020, 13:27:05 nga M A X »

  • Postime: 28584
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 25-05-2020, 17:21:03
 

Temat e fundit