Emanuela "Ela" Muja (Lajme, Info, Foto, Video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Emanuela "Ela" Muja (Lajme, Info, Foto, Video)

Emanuela "Ela" Muja (Lajme, Info, Foto, Video)

· 8 · 281

 • Postime: 22669
 • Karma: +0/-0

ne: 28-02-2020, 00:34:12
Teme per kengetaren Ela Muja
 
« Editimi i fundit: 19-11-2020, 15:46:22 nga M A X »

 • Postime: 27287
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 12-04-2020, 22:14:13
Ela Muja është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. AUTOBIOGRAFI SHQIP: Emri im eshte Emanuela Muja, ndersa ai i artit është ( Ela ) në ( Shtiqen) Laguna ime që e dua shumë aty kam kaluar pjesën më të bukur të femijërise dhe jam shkolluar nga klasa e pare deri në vitin e 4 të shkollës së mesme ( Qazim Shehu ). Kam vazhduar studimet e larta në Unversitetin ” Kristal ” në Tiranë në degën Drejtësi dhe Shkenca Sociale, më pas kam punuar me Parukeri me modelizëm kam konkuruar dhe për miss Shqipëria
 

#2 ne: 17-11-2020, 18:10:47
 

Teme per influenceren Ela Muja
 
« Editimi i fundit: 18-11-2020, 10:32:36 nga M A X »

 • Postime: 27287
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 18-11-2020, 14:12:50
 

 • Postime: 27287
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 19-11-2020, 15:45:05
 

 • Postime: 27287
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 19-11-2020, 15:45:29
Ela dhe Anila Muja
 

 • Postime: 22669
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 28-11-2020, 10:50:09
 

 • Postime: 22669
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 28-11-2020, 16:52:00
 

Temat e fundit