Ermal Meta (info, foto, video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ermal Meta (info, foto, video)

Ermal Meta (info, foto, video)

· 2 · 437

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 22-04-2020, 23:22:11
Teme per muzikantin Ermal Meta
IG https://www.instagram.com/ermalmetamusic/

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 22-03-2021, 00:34:18
Dita e Baballarëve është festuar dje në të gjithë Europën.
Së fundmi dhe këngëtari i mirënjohur me origjinë shqiptare, Ermal Meta ka publikuar në Instagram video nga kënga e tij “Lettera a mio padre”, krahas së cilës bashkangjiti një mbishkrim.

“Gëzuar Festën e Baballarëve. Atyre të vërtetëve”, ka shkruar Ermali krah videos.
Në këngën “Lettera a mio padre”, Ermali tregon raportin e vështirë me të atin dhe e përshkruan si një njeri që nuk ndodhej kurrë në shtëpi për famijen. Këngëtari ka treguar më parë se i ati ka ushtruar dhunë ndaj tij.
Kujtojmë se këngëtari i njohur shqiptar përfaqësoi Italinë në “Eurovision” në 2018-tën dhe më pas mbajti një koncert në Tiranë ku u mblodhën disa qindra veta.
Pas kësaj ai menjëherë mori vëmendjen e mediave shqiptare dhe disa televizione e ftuan për intervista. Gjatë intervistës me Alban Dudushin në “Top Shoë Magazinë” ai u pyet për një ngjarje mjaft të përfolur për jetën e tij, historinë e tij me babain e dhunshëm./lapsi

Temat e fundit