Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 17-03-2021, 09:23:05 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 24-02-2021, 10:35:47 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 26-11-2020, 09:17:52 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 26-11-2020, 09:17:23 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 26-11-2020, 09:16:40 »

 

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 26-11-2020, 09:15:35 »

Me kolegun Trim Jetullahu
 
Postuar nga: 12:51
« ne: 26-11-2020, 09:14:56 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 26-11-2020, 09:14:28 »

 

 

 
Postuar nga: M A X
« ne: 12-04-2020, 21:57:59 »

Fatima dhe Bes Kallaku - Si rrush

https://www.youtube.com/watch?v=ysJ8FTJfGk0
Postuar nga: M A X
« ne: 12-04-2020, 21:56:54 »

Fatima Ymeri është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Në Nëntor 2008, Fatima Ymeri merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Reflekto". Në Qershor 2011, Fatima Ymeri merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Ti Nuk Je Ai". Më datë 26 Tetor 2015, Fatima Ymeri publikon videoklipin "Miliona Dite". Më datë 18 Maj 2017, Fatima Ymeri publikon videoklipin "Te Dua". Muzika e këngës u punua nga Edlir Begolli, teksti u shkrua nga Edlir Begolli, Filloreta Raçi (Fifi).