Fatima Ymeri (Lajme, Info, Foto, Video) - Vipat Shqiptare

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Fatima Ymeri (Lajme, Info, Foto, Video)

 Fatima Ymeri (Lajme, Info, Foto, Video)

· 11 · 1501

 • Postime: 25420
 • Karma: +0/-0

ne: 28-02-2020, 00:42:39
Teme per kengetaren e njohur Fatima Ymeri.
 
« Editimi i fundit: 26-11-2020, 09:13:36 nga InfoZ »

 • Postime: 28611
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 12-04-2020, 21:56:54
Fatima Ymeri është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Në Nëntor 2008, Fatima Ymeri merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Reflekto". Në Qershor 2011, Fatima Ymeri merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Ti Nuk Je Ai". Më datë 26 Tetor 2015, Fatima Ymeri publikon videoklipin "Miliona Dite". Më datë 18 Maj 2017, Fatima Ymeri publikon videoklipin "Te Dua". Muzika e këngës u punua nga Edlir Begolli, teksti u shkrua nga Edlir Begolli, Filloreta Raçi (Fifi).
 

 • Postime: 28611
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 12-04-2020, 21:57:59
Fatima dhe Bes Kallaku - Si rrush

 • Postime: 25420
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 26-11-2020, 09:14:28
 

 

 

 • Postime: 25420
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 26-11-2020, 09:14:56
 

 • Postime: 25420
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 26-11-2020, 09:15:35
Me kolegun Trim Jetullahu
 

 • Postime: 25420
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 26-11-2020, 09:16:40
 

 

 • Postime: 25420
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 26-11-2020, 09:17:23
 

 • Postime: 25420
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 26-11-2020, 09:17:52
 

 • Postime: 25420
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 24-02-2021, 10:35:47
 

 • Postime: 28611
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 17-03-2021, 09:23:05
 

Temat e fundit