Flora Gashi (Lajme, Info, Foto, Video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Flora Gashi (Lajme, Info, Foto, Video)

Flora Gashi (Lajme, Info, Foto, Video)

· 4 · 189

  • Postime: 22669
  • Karma: +0/-0

ne: 28-02-2020, 00:44:49
Teme per Flora Gashin
 
« Editimi i fundit: 25-11-2020, 18:09:35 nga InfoZ »

  • Postime: 27287
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 12-04-2020, 21:43:36
Flora Gashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Flora Gashi është një këngëtare shumë profesioniste e muzikës ritmike. Ajo ka përjetuar momente të thella negative në zemrën e saj që kur u nda nga vajza e saj. Muzika e Florës është shumë e preferuar tek gjithë shqiptarët e Kosovës, Shqipërisë dhe Diasporës. Shumë këngë te saj i kushtohen vajzës dhe burrit të saj. Këto arsye më shumë nuk mund të tregohen. Flora ka kënduar edhe nëpër koncerte të ndryshme dhe kënga "Ose mu ose biondinen" /teksteshqip
   
« Editimi i fundit: 25-11-2020, 18:09:09 nga InfoZ »

  • Postime: 22669
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 25-11-2020, 18:10:37
 

  • Postime: 22669
  • Karma: +0/-0

#3 ne: 28-11-2020, 18:40:59
Flora Gashi per 28 nëntor
 

Temat e fundit