Ingrit Gjoni (info, foto, video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ingrit Gjoni (info, foto, video)

Ingrit Gjoni (info, foto, video)

· 5 · 396

 • Postime: 1072
 • Karma: +0/-0

ne: 12-01-2011, 13:54:43
Ingrit Gjoni: Jam e mbushur me surpriza
      


Për të ka qenë një vit suksesi. Shumë projekte, e plane të realizuara… Këngë të kthyera në hite… Po çfarë pret Ingriti nga 2011: “Asgjë më pak e asgjë më shumë se sa shumë surpriza. Kam shumë plane bombastike për t’i prezantuar gjatë këtij viti. E vetmja gjë që duhet të bëni, është të prisni”, [...]
 

      
      
« Editimi i fundit: 21-11-2020, 23:16:59 nga InfoZ »

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 12-01-2011, 18:36:54
“Asgjë më pak e asgjë më shumë se sa shumë surpriza."

Asgje s'dashke. :D
 
« Editimi i fundit: 21-11-2020, 23:16:21 nga InfoZ »

 • Postime: 22669
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 21-11-2020, 23:15:58
Ingrit Gjoni sot
 

 • Postime: 22669
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 21-11-2020, 23:16:39
 

 • Postime: 22669
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 28-11-2020, 16:50:41
 

Temat e fundit