Kamerat filmuan vrasjen e Emmy-t, këngëtarja është tërhequr 100 metra zvarrë me makinë - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kamerat filmuan vrasjen e Emmy-t, këngëtarja është tërhequr 100 metra zvarrë me makinë

  Kamerat filmuan vrasjen e Emmy-t, këngëtarja është tërhequr 100 metra zvarrë me makinë

  · 1 · 586

  • Postime: 3482
  • Karma: +0/-0

  ne: 04-03-2011, 02:50:04
  Kamerat filmuan vrasjen e Emmy-t, këngëtarja është tërhequr 100 metra zvarrë me makinë
        


  Policia dhe grupi i hetimit kanë sekuestruar  imazhet e marra nga kamerat e sigurisë së lokalit ku ndodhi ngjarja. Pamjet që janë regjistruar natën e së shtunës duke gdhirë dita e diel, konsiderohen si një provë e rëndësishme për ngjarjen. Imazhet përputhen edhe me deklarimet që ka dhënë në polici një prej rojeve të parkingut, [...]
        

  http://vipat.info/kamerat-filmuan-vrasjen-e-emmy-t-kengetarja-eshte-terhequr-100-metra-zvarre-me-makine/
        
  Emri: Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?:

  Temat e fundit