Kejvina Kthella (Lajme, Info, foto, video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kejvina Kthella (Lajme, Info, foto, video)

Kejvina Kthella (Lajme, Info, foto, video)

· 23 · 760

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

ne: 03-03-2020, 16:06:01
Aktore, modele dhe TV hoster Kejvina Kthella

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 17-04-2020, 13:49:51
 

Kejvina Kthella, velina e emisionit “Xing me Ermalin” ka hyrë tashmë në botën e showbiz-it shqiptar, duke u komentuar për gjithçka që bën në jetën e saj private. Së fundmi, janë ngritur dyshime se modelja, që zëvendësoi Rashel Kolanecin në programin e Mamaqit, është në një lidhje të fshehtë me portierin e njohur të Kombëtares, Thomas Strakoshën.

Ishte pikërisht Thomas, ai që ka dërguar një emoji me sytë në formë zemre, velinës seksi në një foto provokuese, që ajo kishte postuar në rrjetin social “Instagram”, çka ka bërë që të lindin dyshime për një lidhje sekrete mes Strakoshës dhe Kthellës.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 09-05-2020, 14:06:31
Foto te reja nga Kejvina?
 

 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 18-05-2020, 19:56:21
Kejvina nga Amerika
 

 

#4 ne: 26-05-2020, 11:45:47
Sa e gjate eshte Kejvina ? Kush e di?

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 15-07-2020, 19:28:07
Foto te reja te Kejvines
Me bikini
 

Bjonde
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 16-07-2020, 13:55:48
 

 

New bikini pics

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 27-11-2020, 10:36:38
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 27-11-2020, 10:37:19
 

 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 27-11-2020, 10:38:48
Flokeblu

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 27-11-2020, 10:39:33
 

 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 27-11-2020, 10:40:13
 

 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#12 ne: 27-11-2020, 10:40:52
 
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 27-11-2020, 10:41:31
 

 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#14 ne: 27-11-2020, 10:41:49
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#15 ne: 13-02-2021, 14:07:52
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#16 ne: 13-02-2021, 14:08:13
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#17 ne: 13-02-2021, 14:08:30
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#18 ne: 13-02-2021, 14:08:46
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#19 ne: 13-02-2021, 14:09:02
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#20 ne: 13-02-2021, 14:09:18
 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 11-03-2021, 20:28:17
 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 15-03-2021, 10:54:52
 

Temat e fundit