Kush e bën më bukur sparkaten? - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Kush e bën më bukur sparkaten?

   Kush e bën më bukur sparkaten?

  · 1 · 1805

  • Postime: 28654
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 13-08-2020, 19:47:15
   

  Pozat e fotove verore me rrobebanjo ndryshojnë nga njëra tjetra ashtu siç ndryshojnë njerezit nga njëri-tjetri. Por dy balerinat kanë zgjedhur një stil fotoje te përbashkët, disi më seksi dhe provokative. Klaudia Pepa dhe Alba Hoxha brenda pak orëve kanë publikuar në Instagram foto me të njejten pozë, atë të sparkates. Tek foto e publikuar nga Klauida vihet re simetria e pozës ndërkohë që në fotografinë e Albës bie në sy që ka përthyer këmbën e majtë, një lëvizje që duket e vështirë.  Dihet se te dyja kanë qënë kolege të mira nën trupën e Baletit Albi Nako dhe ne distancë e kanë ruajtur etikën, megjithëse jeta e ka sjellë që bashkë të ndajnë shumë. Dhe megjithëse të dyja janë pa diskutim te afta në streching, gjithkush ka mendimin e tij, se sparkata e kujt është më interesante ajo e Albës apo ajo e Klaudias?

  ©LAPSI.AL

  Temat e fundit