Mandi Nishtulles (Lajme, Info, Foto, Video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Mandi Nishtulles (Lajme, Info, Foto, Video)

Mandi Nishtulles (Lajme, Info, Foto, Video)

· 4 · 320

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 28-02-2020, 00:10:52
 

Teme per Mandi Nishtulla
« Editimi i fundit: 22-11-2020, 20:19:42 nga InfoZ »

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 12-04-2020, 00:36:18
Mandi është këngëtar i njohur. Më datë 17 Nëntor 2012, Sabina Dana publikojnë videoklipin "E Kom Pas", në bashkëpunim me Dafi Derti & Mandi. Muzika e këngës u punua nga Alfred Sula, teksti u shkrua nga 2 Step. Videoklipi u prodhua nga Max Production.

Më datë 18 Janar 2013, Silva Gunbardhi publikon videoklipin "Te Ka Lali Shpirt", në bashkëpunim me Mandi & Dafi Derti. Muzika e këngës u punua nga Alfred Sula, teksti u shkrua nga 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alfred Sula. Videoklipi u prodhua nga Max Production. Me këtë këngë, Silva Gunbardhi marrin pjesë në Zhurma Show 2013 në vitin 2013. /teksteshqip

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 22-11-2020, 20:20:28
   

 

 

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

#3 ne: 15-03-2021, 01:06:42

Temat e fundit