Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 23-03-2021, 10:06:19 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 28-02-2021, 20:01:02 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 15-04-2020, 00:07:30 »

 

Maya Alickaj është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vlonjate. Maya Alikaj kaloi femijerine dhe mori formimin e pare arsimor ne Dukat. Qe ne kete moshe, Maya spikat me talentin e saj te lirshem dhe origjinalitetin e saj si ne imitime, personifikime personazhesh, etj, apo pjesemarrjes se saj ne koncerte te ndryshme me kenge per femije, si nje sinjal i dukshem e asaj rruge dhe endrre qe ajo do te realizonte me pas. /teksteshqip
Postuar nga: 12:51
« ne: 02-03-2020, 15:36:21 »

Teme per kengetaren e njohur Maya Alickaj.