Maya Alickaj (Lajme, Info, Foto, Video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Maya Alickaj (Lajme, Info, Foto, Video)

Maya Alickaj (Lajme, Info, Foto, Video)

· 4 · 455

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 02-03-2020, 15:36:21
Teme per kengetaren e njohur Maya Alickaj.
 
« Editimi i fundit: 28-02-2021, 20:00:11 nga 12:51 »

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 15-04-2020, 00:07:30
 

Maya Alickaj është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vlonjate. Maya Alikaj kaloi femijerine dhe mori formimin e pare arsimor ne Dukat. Qe ne kete moshe, Maya spikat me talentin e saj te lirshem dhe origjinalitetin e saj si ne imitime, personifikime personazhesh, etj, apo pjesemarrjes se saj ne koncerte te ndryshme me kenge per femije, si nje sinjal i dukshem e asaj rruge dhe endrre qe ajo do te realizonte me pas. /teksteshqip

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 28-02-2021, 20:01:02
 

  • Postime: 728
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 23-03-2021, 10:06:19
 

Temat e fundit