Megi Pojani (Lajme, Info, foto, video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Megi Pojani (Lajme, Info, foto, video)

Megi Pojani (Lajme, Info, foto, video)

· 13 · 550

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

ne: 03-03-2020, 16:16:44
Teme per Megi Pojanin
 
 
« Editimi i fundit: 29-05-2020, 13:56:00 nga M A X »

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 17-04-2020, 13:29:38
About
Albanian social media star whose photos of her fashion, beauty and day-to-day life have amassed her 190,000 followers on Instagram.

Before Fame
Her first Instagram post was on March 27, 2013, and was a photo of her pet dog.

Trivia
In 2018 she became a cast member on Hostel By Anabel, a YouTube show hosted on Anabel Entertainment.

Family Life
She has a younger sister, Ina.

Associated With
Krissy Cela is also an Albanian Instagram star.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 29-05-2020, 13:40:45
 

 

 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 29-05-2020, 13:58:05

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 15-07-2020, 20:39:53
 

New bikini photo

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 15-07-2020, 20:53:29
Ne studio
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 16-07-2020, 08:54:32
 

 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 16-07-2020, 08:55:06
 

Megi dhe fundshpina :D

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 16-07-2020, 08:55:42
Megi shumefytyreshja
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 16-07-2020, 08:56:09
Asnjehere vetem
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 25-11-2020, 09:41:55
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 25-11-2020, 09:42:08
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#12 ne: 25-11-2020, 09:42:56
 

 

 

Temat e fundit