MEHMET KOSOVA - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

MEHMET KOSOVA

MEHMET KOSOVA

· 2 · 309

  • Postime: 28584
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 14-04-2020, 14:58:01
 

Mehmet Kosova është këngëtar i huaj. Emri i vertete: KENAN IMIRZALIOGLU
Gjatësia: 1.90cm
Hobi: basketbolli
Lindi në një familje prej gjashte antarësh ndërsa ishte fëmija më i vogel.
Gjatë shkollimit tregoi sukses tëveçant.Ka përfunduar fakultetin teknik-dega matematik.Gjatë vijimit të mësimit kolegët i propozuan që të konkurojë si mister ngase dallohej nga pamja atraktive mashkullore dhe anatomia briliante e konstruksionit trupor.Tash përpos porefsionit si aktor merret edhe me manikenizëm.
E pëlqen jetën e natës.Një pjesë të madhe të kohës e kalon jashtë shtëpisë. Kohën e lirë e kalon me muzikë. Gjëja më e dashur e tij ishte çaji dhe konsumon në sasi jashtëzakonisht të madhe. Dhe luan në filmin më të suksesshëm që qyhet "Jeta e hidhur".

  • Postime: 277
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 14-03-2021, 00:29:59

Temat e fundit