Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 25-03-2021, 14:23:07 »

Për këngëtaren Nora Istrefi sot është një ditë të veçantë.

Ajo feston ditëlindjen dhe sot mbush 35 vjeç, edhe pse duket se mosha është vetëm një numër për të, shkruan Syri Kosova


Që nga ndërrimi i datave, këngëtarja ka pranuar urime të shumta nga miqtë, familjarët dhe fansat e saj.
Postuar nga: 12:51
« ne: 26-11-2020, 18:23:18 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 26-11-2020, 18:22:52 »

 

Nora Istrefi dhe Butrint Imeri
Postuar nga: 12:51
« ne: 26-11-2020, 18:21:49 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 18-08-2020, 21:30:46 »

Nora me bikini. New pics
 

 

 
Postuar nga: vipja
« ne: 26-05-2020, 11:28:31 »

Sa e gjate eshte Nora Istrefi? Kush e di?
Postuar nga: M A X
« ne: 07-05-2020, 16:02:05 »

Nora ne kohen e korones
 
Postuar nga: M A X
« ne: 14-04-2020, 22:26:16 »

Postuar nga: M A X
« ne: 14-04-2020, 22:25:39 »

PASAPORTA:
 

Gjatësia: 1.76m
Pesha: 59kg
Ngjyra e syve: Kafe
Ngjyra e flokëve: Kafe e mbyllur
Ushqimi i preferuar: Italian dhe meksikan
Muzika e preferuar: Të gjitha zhanret e muzikës
Këngëtari/ja i/e preferuar: Beyonce Knowles, Alisha Keys, Craig David
Pija e preferuar: Lëngu i mollës
Ngjyra e preferuar: Verdhë
Talenti sekret: Baleti
Sporti i preferuar: Tenisi
Sportisti/ja i/e preferuar: Lorik Cana, David Beckham
Cilat janë virtytet e Norës: Modeste dhe e sinqertë
Stili i veshjes: Në jetën e përditshme sportiv ndërsa në jetën skenike preferoj stilin elegant.
Menaxheri: Nëna (Suzana Tahirsylaj) dhe për koncerte që janë jashtë Kosovës, Jeton Dautaj.
Kompania inçizuese: Studio e Florent Boshnjakut dhe Virusit
Postuar nga: M A X
« ne: 14-04-2020, 22:24:04 »

 

Nora Istrefi është këngëtare shumë e njohur. Ka sharm dhe nje ze karakteristik, trupin seksi dhe me hitet e njepasnjeshme ka arritur gjithmone sukses dhe pelqyer kudo. Karriera e saj ka filluar ne moshën 18 vjeç. Ka publikuar disa albume dhe shume videoklipe. Babai i Nores ishte kamerman dhe quhet Nezir Istrefi, ndersa nena e saj ka qene dikur kengetare dhe quhet Suzana Tahirsylaj. Ka një vëlla të vogël qe quhet Bledi dhe dy motra Nita dhe Era. Kjo e fundit eshte nje yll boteror me nje karriere nderkombetare. Nora nuk eshte singell. Ajo eshte e martuar me Robert Berishen i cili gjitashtu merret me muzike. Nora dhe Roberti jane prinderit e Rene, vajza te cilen Nora e ka sjellë në jetë ne Maj 2015. /teksteshqip