Pranvera Bytyqi (Lajme, Info, Foto, Video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pranvera Bytyqi (Lajme, Info, Foto, Video)

Pranvera Bytyqi (Lajme, Info, Foto, Video)

· 3 · 284

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 02-03-2020, 23:34:21
Teme per Pranvera Bytyqin

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 15-04-2020, 23:58:14
 

Pranvera Bytyqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Në vitin 2016, Pranvera Bytyqi publikon albumin "Live 2016". Më datë 7 Nëntor 2018, Pranvera Bytyqi publikon videoklipin "Ndarja", në bashkëpunim me Xhavit Lezi. Kënga është një baladë që i dedikohet dashurisë së humbur. Teksti dhe vija melodike e kësaj kënge janë realizuar nga Kreshnik Avdiu, gjersa për orkestrimin është kujdesur Ardian Kastrati. Për anën vizuale të projektit është kujdesur Jetmir Buzhala. /teksteshqip

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 15-04-2020, 23:58:27

Temat e fundit