Arta Bajrami (Info foto video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Arta Bajrami (Info foto video)

Arta Bajrami (Info foto video)

· 5 · 492

  • Postime: 1072
  • Karma: +0/-0

ne: 25-04-2011, 12:50:06
Rikthehet Arta Bajrami
      

 

Këngëtarja Arta Bajrami kthehet pas një vit pauze, pas lindjes së bebes së saj të cilën e ka emëruar Viktoria. Ajo tashmë për adhuruesit e saj do të lansoj albumin e ri për të cilin thotë se është me këngë të disa rrymave muzikore. Më shumë rreth jetës së saj në statusin e nënës dhe [...]
      
« Editimi i fundit: 22-02-2021, 00:18:57 nga 12:51 »

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 22-02-2021, 00:18:29
 

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 22-02-2021, 00:19:25
 

 

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

#3 ne: 22-02-2021, 00:19:37
 

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

#4 ne: 26-03-2021, 16:50:46
 

Temat e fundit