Rita Ora perpara fames - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Rita Ora perpara fames

Rita Ora perpara fames

· 3 · 213

  • Postime: 22678
  • Karma: +0/-0

ne: 31-05-2013, 02:50:01
Rita Ora ka prezantuar sot për fansat e saj një foto para se ajo të bëhej e famshme. Pa tualet, me flokë brunë, dhe pa buzët e saj të kuqe, që tashmë e identifikojnë. Rita publikoi foton e saj në Instagram me nënshkrimin “Ha…little Rita!” 
 

      
« Editimi i fundit: 16-12-2020, 14:21:28 nga M A X »

  • Postime: 27290
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 16-12-2020, 16:05:04
Foto nga femijeria e Rites


 

 

 

  • Postime: 27290
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 16-12-2020, 16:07:15
Rita duke u rritur
 

 

 

Temat e fundit