Rosela Gjylbegu (info foto video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Rosela Gjylbegu (info foto video)

Rosela Gjylbegu (info foto video)

· 3 · 167

  • Postime: 22669
  • Karma: +0/-0

ne: 02-05-2013, 08:50:02
Rosela Gjylbegu: Artistët e vërtet paragjykohen si ‘tralala’
      


Përveç angazhimit profesional në Kuvendin e Shqipërisë, Rosela Gjylbegu mbetet njëra prej këngëtarëve që i ka dhuruar shpirtin këngës. Andaj edhe ditët aktuale është duke punuar rreth krijimeve të reja, ndërsa atëherë kur ‘lodhet’ nga ritmi i punës, thotë se gjenë qetësi në familje, daljet me miqtë e jetën private, e fundit kjo e cila [...]
      
      
« Editimi i fundit: 24-11-2020, 08:49:01 nga InfoZ »

  • Postime: 22669
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 24-11-2020, 08:50:03
Rosela Gjylbegu new pics
 

 

  • Postime: 22669
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 28-11-2020, 18:38:32
 

Temat e fundit