Roza Lati (Lajme, Info, foto, video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Roza Lati (Lajme, Info, foto, video)

Roza Lati (Lajme, Info, foto, video)

· 22 · 890

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

ne: 03-03-2020, 16:10:54
 

TV Producer, Media Personality & Presenter.
Author of WHY NOT SHOW @ Ora News
Executive producer of BUKE ME VETE

Kjo teme e hapur eshte per te famshmen e TV shqiptar Roza Lati, dhe sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shprehur shqetesime apo kritika. Te gjitha keto ne menyre te hapur, te lire dhe te pacensuruar.


Po ashtu ky eshte nje vend per te dhene kontribut nese e shihni te arsyeshme, apo nese keni dije e njohuri qe te te tjeret nuk i kane, a qe nuk i kane shprehur ketu ne kete faqe. Jeni te lire dhe te lutur qe ta jepni kontributin tuaj ne menyre qe ta plotesoni dhe pasuroni me tej me informacione e te dhena shtese tematiken qe trajtohet ketu. Nese keni info te vecanta qe ndoshta nuk gjenden diku tjeter, natyra e faqes tone e ben te mundur kete, pasi ketu sic dihet mund te shkruhet lirshem, anonim dhe pacensure. Sepse kjo platforme nje nga misionet baze te saj ka pikerisht dhenien e mundesise per shkembim e shperndarje infosh e dijesh pacensure dhe pa pengesa. Per te kontribuar mos humbisni kohe dhe anetaresohuni si pjese e ketij komuniteti duke u rregjistruar falas, thjeshte e shpejt!

Tema mund te permbaje shkrime, foto a video nga burime te ndryshme mediatike online, por dhe nga mediat e tjera si TV, Gazeta, Revista, Radio, Podcasts, Infographics etj, si dhe diskutimet e bisedat qe rrjedhin prej tyre. Preferohet qe shkrimet dhe informacionet per kete teme te jene shqip dhe nga mediat e portalet shqiptare, por nese vertete jane shume interesante dhe me vlere, atehere dhe ne gjuhe te huaja nuk eshte problem qe te postohen, se paku linku ku e keni gjetur, lexuar apo shikuar.

Cdo gje tjeter interesante qe mund te jete me interes publik dhe qe ia vlen te shperndahet, diskutohet, komentohet e debatohet, mund te postohet ketu dhe ndahet me komunitetin tone. Keshtu infot e gjetura te Wikipedia shqip por dhe burime e platforma te tjera, mund te sherbejne si pikenisje per te biseduar e diskutuar rreth kesaj teme. Ka raste psh kur informacionet e gjendura online, psh edhe artikujt e Wikipedias, apo neper portale te ndryshme, nuk i pergjigjen realitetit. Keto gjera mund t’i tematizoni e komentoni ketu duke sqaruar, shpjeguar, plotesuar apo korrigjuar gabimet e te pavertetat qe ju keni vene re.

Kush ka nevoje per ndihme per cdo gje qe ka te beje me Roza Lati ketu eshte po ashtu vendi i duhur duke iu drejtuar komunitetit te perdoruesve, sepse gjithmone gjendet dikush qe ndoshta ka pergjigjen e duhur per ndihmen qe kerkohet. Edhe pyetjet, si per te shuar kureshtjen, apo dhe per te marre informacioni qe kerkohen, po ashtu mund te shtrohen ketu, sepse me shume mundesi dikush e ka pergjigjen qe kerkoni. Rregjistrohuni tani falas dhe kerkoni ndihme duke u bere pjese e ketij forumi.

Thuhet se nje fotografi vlen sa nje mije fjale. Ky eshte vendi i duhur per te postuar foto ne lidhje me Roza Lati. Faqet e ndryshme shqiptare e te huaja, por dhe platformat e medha si Instagram apo Pinterest ofrojne burime te medha me foto qe mund te ndahen me komunitetin ketu, per qellime informative apo per te nisur biseda e diskutime. Nese nje foto vlen sa nje mije fjale, nje video vlen sa nje mije foto. Cdo videoklip interesant nga Youtube, TikTok, Facebook, Twitter, Dailymotion, Vimeo etj platforma, ne lidhje me Roza Lati po ashtu mund te postohen ketu.

Mediat sociale mund te sherbejne gjithashtu si burim informacioni. Cfare gjeni interesante ne Facebook, TikTok, Youtube, Twitter, Linkedin etj, mund t’i postoni ketu per informacion apo per te nisur biseda dhe diskutime interesante. Nese deshironi te gjeni profilet zyrtare te Roza Lati ne mediat sociale mund te pyesni ketu. Sepse shpesh nuk mund te gjendet kush eshte profili real dhe kush eshte fake ne Instagram, Snapchat, Facebook, Twitter, TikTok etj.

Kush di gjera interesante nga biografia e Roza Lati mund t’i ndaje ketu me komunitetin tone. Ose kush kerkon te dije dicka nga biografia e Roza Lati mund te pyese ketu gjithashtu. Sepse Wikipedia dhe interneti ne pergjithesi nuk ka gjithmone te dhenat e sakta dhe infot me te fundit. Keshtu, nese je i interesuar te dish religionin/fene e Roza Lati? Pyet ketu! Po ashtu dhe biseda per pasurine (net worth) mund te behen ketu. Ashtu si dhe biseda e diskutime per punen, profesionin, emrin e vertete (nese e ke ndryshuar apo perdor nje emer arti), familjen. Jeten romantike apo orientimin seksual? Bisedo ketu. Po ashtu dhe per origjinen, gjatesine e trupit, peshen e te tjera te dhena si keto. Shume personazhe te njohur kane kryer dhe operacione plastike. Ketu mund te bisedohet rreth tyre. Para dhe pas operacionit plastik. Kuriozitete te tjera qe mund te keni?! Fol ketu!

Jeta artistike e Roza Lati si psh filmografia, klipe te ndryshme ne Youtube, diskografia me kenge dhe muziken qe ka prodhuar apo ka marre pjese, mund te tematizohen dhe trajtohen per biseda e diskutim ne kete teme. Me te rejat nga jeta artistike mund te publikohen dhe diskutohen ne kete teme gjithashtu.

Je fans/e i/e e cmendur e Roza Lati? Apo je kritik/e i/e rrepte? Ky eshte vendi ideal per ta shprehur dhe per te rene ne sy. Ndersa mediat sociale jane vendi ku ndiqen e komentohen ata qe admironi, atje ka aq shume zhurme e aktivitet sa kritika apo admirimi juaj mbase nuk bie ne sy fare. Ndersa ketu e keni shancin te bini ne sy duke shprehur ate qe keni ne zemer e ne mendje.

Kini parasysh qe postimet ne kete teme, ashtu si ne cdo teme te Zerion, duhet t’i permbahen rregullores tone dhe si te tilla duhet te karakterizohen nga respekti, edukata, mundesisht gjuha e kuptueshme dhe e paster dhe larg nga sharjet, ofendimet, racizmi dhe sulmet personale. Me shume rendesi eshte po ashtu edhe ruajtja e te drejtes se autorit per gjerat qe postoni duke cituar burimin. Gjithashtu jo spam ketu.
« Editimi i fundit: 25-12-2020, 20:23:54 nga 22659 »

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 17-04-2020, 13:37:25
 


About
Albanian television show host who is best known for presenting the program Why Not?

Before Fame
She first began posting to Instagram in August 2016.

Trivia
She has amassed over 600,000 followers on her Instagram account.

Family Life
She posted a photo with her mother to her Instagram account in March 2018.

Associated With
She and Marina Vjollca are both popular Albanian TV show hosts.

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 12-05-2020, 13:26:43
 

Citim
E di mire, eshte aktuale... te kesh b**h nuk eshte a
Roza Lati
« Editimi i fundit: 12-05-2020, 13:28:05 nga M A X »

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 25-05-2020, 22:51:05
Roza me maske
 

#4 ne: 26-05-2020, 12:01:51
Sa e gjate eshte Roza Lati? Kush e di?

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 05-06-2020, 09:40:55
 

 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 15-07-2020, 19:30:17
Roza superseksi ne bikini
 

 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 15-07-2020, 20:02:31
Roza nuk ndalet
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 16-07-2020, 11:09:44
 

 

 

White Rosa

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 16-07-2020, 11:10:33
 

 

 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 16-07-2020, 11:10:51
 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 18-08-2020, 21:23:55
 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 18-11-2020, 10:21:56
 

 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 18-11-2020, 10:22:59
 

 

 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 18-11-2020, 10:24:51
Roza roze
 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 18-11-2020, 10:25:48
Horror Roza
 

 

 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 18-11-2020, 10:27:49
Me mamin e famshme. Roza dhr Rita Lati
 

 

 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 18-11-2020, 10:28:26
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#18 ne: 13-02-2021, 14:06:30
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#19 ne: 13-02-2021, 14:06:43
 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 17-03-2021, 09:23:54
 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 17-03-2021, 09:24:05
 

Temat e fundit