Sinan Hoxha merr 1 mije euro gjobe, pi cigare ne avion - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sinan Hoxha merr 1 mije euro gjobe, pi cigare ne avion

Sinan Hoxha merr 1 mije euro gjobe, pi cigare ne avion

· 2 · 417

  • Postime: 1072
  • Karma: +0/-0

ne: 21-03-2011, 06:50:07
Sinan Hoxha merr 1 mije euro gjobe, pi cigare ne avion
      


Sikundër të gjithë, edhe Sinan Hoxha e ka një fobi…Këngëtari i dhjetëra hiteve në muzikën shqiptare, i ka tmerr avionët, por megjithatë i duhet që çdo javë të fluturojë me to si pasojë e koncerteve të shumta që ka në diasporë. Fragmenti që sjell këtë herë në “Bluetooth” është shkëputur nga fundjava e shkuar, kur [...]
      

http://vipat.info/sinan-hoxha-merr-1-mije-euro-gjobe-pi-cigare-ne-avion/
      

  • Postime: 12100
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 21-03-2011, 12:30:45
Nga zgjuarsia  e ka bere. :D

Temat e fundit