Supër Gjoksi i Rozana Radit - Vipat Shqiptare

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Supër Gjoksi i Rozana Radit

 Supër Gjoksi i Rozana Radit

· 3 · 1128

  • Postime: 1072
  • Karma: +0/-0

ne: 07-01-2011, 05:50:27
Supër Gjoksi i Rozana Radit
 

Tani të gjithë e dinë që Rozana Radi ka gjoksin më të bukur mes artistëve të show bizzit, por e gjithë kjo meritë është falë kirurgjisë plastike, fakt të cilin e ka pohuar edhe vetë ajo. Ajo që bie në sy, është se përveç volumit të gjoksit, Rozana vazhdon të jetë po aq seksi sa [...]
      
      
« Editimi i fundit: 11-05-2020, 19:37:38 nga InfoZ »

  • Postime: 12098
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 07-01-2011, 22:34:47
C'gje per tu mburrur ee. :D

  • Postime: 28611
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 07-01-2011, 23:21:01
Dhe une e kam vene re qe ajo duket shume krenare me cicat e saja :D
S'ka foto qe harron t'i tregoje.
 

« Editimi i fundit: 11-05-2020, 19:38:43 nga InfoZ »

Temat e fundit