Don Xhoni - Xhonatan Isufi (Info foto video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Don Xhoni - Xhonatan Isufi (Info foto video)

Don Xhoni - Xhonatan Isufi (Info foto video)

· 8 · 505

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 28-05-2019, 11:27:46
Teme per rapper e njohur shqiptar nga Kosova Don Xhoni (Xhonatan Isufi).
 
« Editimi i fundit: 10-02-2021, 14:28:44 nga 12:51 »

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 10-02-2021, 14:29:37
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 10-02-2021, 14:30:09

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 10-02-2021, 14:32:04
Një sherr ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe burime për “BalkanWeb” bënë me dije se protagonistë janë dy repera shumë të njohur dhe të ndjekur, sidomos nga adoleshentët dhe të rinjtë shqiptarë në Shqipëri dhe Kosovë,

Mësohet se në sherr janë përfshirë reperi i njohur me emrin Finem, ose Klejdi Dogjani, 22 vjeç nga Tirana si dhe Don Xhoni, Xhonatan Isufi nga Drenasi i Kosovës.
Gjithçka nisi pas një deklarate që Finem bëri në një emision televiziv. Reperi iu përgjigj një pyetje se kush ishte një prej artistëve që sipas tij kishte marrë famë kot dhe ai zgjodhi Don Xhonin.

Me sa duket përplasja ka vijuar dhe në rrjetet sociale për të degjeneruar deri në sherrin fizik të mbrëmjes së sotme.
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 10-02-2021, 14:32:48

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 10-02-2021, 14:34:04

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 10-02-2021, 14:35:24
 

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 23-03-2021, 09:48:58
 

Temat e fundit