Xhela Abazi (info foto video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Xhela Abazi (info foto video)

Xhela Abazi (info foto video)

· 6 · 327

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 28-05-2019, 15:12:52
Teme per kengetarin Xhela Abazi.
 
« Editimi i fundit: 25-11-2020, 10:10:26 nga InfoZ »

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 03-03-2020, 00:58:21
Teme per Xhela Abazin

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 17-04-2020, 21:28:55
Xhela është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Me një vokal të ngrohtë, Këngëtari ferizajas, Xhela tashmë ka arritur që publikut shqiptar, t'i dhurojë ngrohtësinë e këngës shqipe. Në Nëntor 2009, Xhela merr pjesë në Çelësi Muzikor 3 me këngën "Nuk Kam Fat". Në Dhjetor 2009, Xhela merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Nuk Kam Fat". Në vitin 2011, Xhela publikon albumin "E Pabesushme". Më datë 29 Maj 2012, Xhela publikon videoklipin "Loti".

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 25-11-2020, 10:10:56
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 25-11-2020, 10:11:13
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 12-03-2021, 10:38:58
Xhela dhe Xhida

Temat e fundit