Ava Max (info, foto, video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ava Max (info, foto, video)

Ava Max (info, foto, video)

· 7 · 226

 • Postime: 27287
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 29-05-2019, 12:19:28
Teme per kengetaren shqiptare me fame boterore Ava Max (Amanda Koci).
 

 

 
« Editimi i fundit: 08-05-2020, 14:13:35 nga M A X »

 • Postime: 27287
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 08-05-2020, 14:06:27
Ava Max ne nje foto te fundit.
 

 • Postime: 27287
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 08-05-2020, 14:12:36
Eva ne foto me mamane e saj.
Eva e vogel
 


Eva e rritur
 

#3 ne: 26-05-2020, 11:29:27
Sa e gjate eshte Ava Max? Kush e di?

 • Postime: 22669
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 27-11-2020, 12:28:17
 

 • Postime: 27287
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 14-01-2021, 09:53:07
 

Këngëtarja shqiptare Ava Max është një prej emrave më të njohur të muzikës në botë, e cila na ka bërë të gjithëve krenarë me talentin e punën e saj të palodhur.

Që në fillimet e karrierës së saj, Ava është shfaqur me flokët bjond dhe me një model të veçantë flokësh që tashmë e personifikon, njërën anë të shkurtër e tjetrën të gjatë.Mirëpo, Ava Max ka marrë papritur një vendim për të ndryshuar drastikisht pamjen e saj dhe tashmë nuk është një bjonde!Këngëtarja është kthyer në brune dhe ka befasuar ndjekësit me pamjen e re.Në fotot e publikuara në llogarinë e saj në Instagram, Ava Max shfaqet me flokët në ngjyrë të errët të cilat gjithashtu i shkojnë shumë, ndërsa fansat kanë vërshuar në komplimente për këtë look të ri.

“Amanda u rikthye”- shkruan këngëtarja duke treguar se kjo ishte ngjyra e flokëve që ajo kishte para se të bëhej e famshme.

Së fundmi, Ava foli shqip në një televizion gjerman, ndërsa videoja e saj bëri xhiron e rrjetit.

Në bisedë e sipër me gazetaren Arta Ramadani, Ava pranoi me kënaqësi të madhe të flasë shqip.

“Si jeni të gjithë? Unë jam Amanda apo Ava Max.”- tha këngëtarja ndërsa gazetarja ia ktheu po në shqip:

“Edhe je shumë e bukur!”

“Faleminderit, unë i kam flokët të zeza, nuk i kam bjonde.”- tha Ava duke qeshur./lapsi

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 15-01-2021, 06:42:12
E mire eshte qenia 😂

Temat e fundit