Tendenca e re e Zanfina Ismajlit - Vipat Shqiptare

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Tendenca e re e Zanfina Ismajlit

 Tendenca e re e Zanfina Ismajlit

· 1 · 455

  • Postime: 1072
  • Karma: +0/-0

ne: 11-11-2010, 11:50:04
Tendenca e re e Zanfina Ismajlit
      


Shumë njerëzve mund t’i tingëllojnë të ngjashme këto tendenca të reja të modelimit të flokëve për Zanfina Ismajlin pasi një gjë të tillë duket sikur e kanë parë edhe tek këngëtarja Rona Nishliu, por Zanfina mendon se e ka një ekskluzivitet të vetin dhe kështu dëshiron që të mbetet. Ja tek e shohim Zanfina Ismajlin [...]
      

http://vipat.info/tendenca-e-re-e-zanfina-ismajlit/
      

Temat e fundit