Vajza e Frederik Ndocit shokon publikun në SHBA: Si kam abuzuar me drogën që kur isha 14 vjeç - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vajza e Frederik Ndocit shokon publikun në SHBA: Si kam abuzuar me drogën që kur isha 14 vjeç

Vajza e Frederik Ndocit shokon publikun në SHBA: Si kam abuzuar me drogën që kur isha 14 vjeç

· 5 · 1122

  • Postime: 1072
  • Karma: +0/-0

ne: 26-07-2010, 15:50:04
Vajza e Frederik Ndocit shokon publikun në SHBA: Si kam abuzuar me drogën që kur isha 14 vjeç
      


Ajo demonstron abuzimin me drogën si një profesioniste e thekur. Për amerikanët është parë si shqiptarja fatkeqe, që pas ndarjes së dy prindërve, babait këngëtar Frederik dhe nënës së saj, Dëshira ka gjetur shpëtimin tek droga. Klea Ndoci, vajza 19- vjeçare e këngëtarit Frederik Ndoci ka vendosur ta bëjë publike abuzimin e saj me drogën, [...]
         

http://vipat.info/vajza-e-frederik-ndocit-shokon-publikun-ne-shba-si-kam-abuzuar-me-drogen-qe-kur-isha-14-vjec/
      

  • Postime: 12100
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 26-07-2010, 16:46:02
Sa e dhimbshme... ^o)....pasojat e divorceve ^o) ^o)

#2 ne: 26-07-2010, 16:49:41
....pasojat e divorceve ^o) ^o)

...dhe te nje babai te papergjegjshem qe ve tellallin se e shoqja e la se ishte lesbike...

  • Postime: 27101
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 26-07-2010, 17:05:05
Shikoni nje foto nga Frederiku eshte ba tap shishe LOL po nuk qe familja tamam dhe kalamajt do i bejn ato gjera qe bejn prinderit.

  • Postime: 277
  • Karma: +0/-0

#4 ne: 14-03-2021, 00:56:51

Temat e fundit