Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 17-03-2021, 09:14:38 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 24-02-2021, 10:33:38 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 24-02-2021, 10:33:19 »

 

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 24-02-2021, 10:31:04 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 16-04-2020, 22:52:44 »

 

Valbona Peraj është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur. Rritur dhe arsimuar ne Tirane prej 23 vjetesh. Studimet e larta i ka kryer per inxhinieri mekanike ne Universitetin Politeknik ne Tirane dhe juridik. Aktualisht rezidente ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes. Gjithashtu vazhdon te ndjek sttudime ne Manhatan. Ka punuar ne KESH OST Si Zedhenese me marredheniet me Publikun. Ka punur ne MInistrine e Transporteve ne DPSHTRR. Ajo ka qene imazhi i vajit Filiol per disa vite./teksteshqip
Postuar nga: 12:51
« ne: 03-03-2020, 00:34:50 »

 

Teme per kengetaren Valbona Perajn