Valbona Peraj (Lajme, Info, Foto, Video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Valbona Peraj (Lajme, Info, Foto, Video)

Valbona Peraj (Lajme, Info, Foto, Video)

· 6 · 576

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

ne: 03-03-2020, 00:34:50
 

Teme per kengetaren Valbona Perajn
« Editimi i fundit: 24-02-2021, 10:32:02 nga 12:51 »

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 16-04-2020, 22:52:44
 

Valbona Peraj është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur. Rritur dhe arsimuar ne Tirane prej 23 vjetesh. Studimet e larta i ka kryer per inxhinieri mekanike ne Universitetin Politeknik ne Tirane dhe juridik. Aktualisht rezidente ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes. Gjithashtu vazhdon te ndjek sttudime ne Manhatan. Ka punuar ne KESH OST Si Zedhenese me marredheniet me Publikun. Ka punur ne MInistrine e Transporteve ne DPSHTRR. Ajo ka qene imazhi i vajit Filiol per disa vite./teksteshqip

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 24-02-2021, 10:31:04
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 24-02-2021, 10:33:19
 

 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 24-02-2021, 10:33:38
 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 17-03-2021, 09:14:38
 

Temat e fundit