Violeta Kukaj (Lajme, Info, Foto, Video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Violeta Kukaj (Lajme, Info, Foto, Video)

Violeta Kukaj (Lajme, Info, Foto, Video)

· 7 · 561

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

ne: 03-03-2020, 00:32:44
Teme per Violeta Kukaj Retkoceri
 
« Editimi i fundit: 12-03-2021, 12:13:13 nga M A X »

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 16-04-2020, 23:19:14
 

Violeta Kukaj Retkoceri është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike. E lindur në një fshat të Drenicës, Violeta, qysh në bankat shkollore u dëshmua për talentin e saj në të gjitha zhanret e muzikës. Ajo, sakaq u bë emër i njohur i estradës sonë dhe një zë që meriton respekt e vëmendje! Këngët e saj janë lamente për historinë, balada për dashurinë, kala për trimërinë dhe himne për bukurinë! Violeta, mund të quhet edhe stilin e veçantë të veshjes, që nga veshjet kombëtare, uniformën e UÇK, e deri tek veshja e nusërise./teksteshqip
 
« Editimi i fundit: 12-03-2021, 12:14:29 nga M A X »

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 16-04-2020, 23:19:47

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 16-04-2020, 23:20:11

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 12-03-2021, 12:13:27
 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 12-03-2021, 12:13:40
 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 12-03-2021, 12:14:08
 

Temat e fundit