VIP-at shqiptarë, me pushime në Shqipëri dhe Europë - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

VIP-at shqiptarë, me pushime në Shqipëri dhe Europë

VIP-at shqiptarë, me pushime në Shqipëri dhe Europë

· 1 · 309

  • Postime: 1072
  • Karma: +0/-0

ne: 05-08-2011, 12:50:04
VIP-at shqiptarë, me pushime në Shqipëri dhe Europë
      


Persona publikë, si këngëtarë, drejtues televizivë, gazetarë, aktorë etj., ata që zakonisht i quajmë Vip-a, i shikojmë këto ditë shpesh në faqet e gazetave, kësaj here duke shijuar pushimet e tyre të verës. Në gazetat me thashetheme për Vip-at, por jo vetëm në to, të shumta janë fotografitë e tyre në plazhet shqiptare apo në [...]
      

http://vipat.info/vip-at-shqiptare-me-pushime-ne-shqiperi-dhe-europe/
      

Temat e fundit