Vjollca Haxhiu (Lajme, Info, Foto, Video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjollca Haxhiu (Lajme, Info, Foto, Video)

Vjollca Haxhiu (Lajme, Info, Foto, Video)

· 4 · 115

  • Postime: 22669
  • Karma: +0/-0

ne: 03-03-2020, 00:31:57
Teme per Vjollca Haxhiun
 
« Editimi i fundit: 28-11-2020, 18:16:39 nga InfoZ »

  • Postime: 27287
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 16-04-2020, 23:23:16
 

Vjollca Haxhiu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Ajo është e njohur për zërin e ëmbël dhe të fuqishëm në skenën muzikore, por pak e njohur nga jeta e saj private. Ajo është shumë e dashur për publikun mbarë shqiptar dhe është shumë e angazhuar më mbrëmje muzikore edhe jashtë vendit, ku gjithë kjo pjesëmarrje dhe dashuri e madhe nga publiku e bënë që ajo të ketë fitim shumë të madh nga muzika. Karriera e Vjollcës ka filluar në moshën 18 vjeçare ku ka kënduar për herë të parë./teksteshqip

  • Postime: 22669
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 28-11-2020, 18:16:00
 

 

  • Postime: 22669
  • Karma: +0/-0

#3 ne: 28-11-2020, 18:16:19
 

Temat e fundit