Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 12-03-2021, 12:06:53 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 02-03-2021, 10:10:49 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 17-04-2020, 21:16:01 »

Ylber Osmani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Në vitin 2013, Ylber Osmani publikon albumin "Digju Zemer Digju" Në vitin 2015, Ylber Osmani publikon albumin "Për Ju" Më datë 16 Gusht 2016, Ylber Osmani publikon videoklipin "Simpatike". Në vitin 2016, Ylber Osmani publikon albumin "Boll E Mire" Më datë 22 Nëntor 2016, Ylber Osmani publikon videoklipin "Pa Dashni". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja, Nexhat Mujovi (Wirusi), teksti u shkrua nga Fatmir Muja./teksteshqip
Postuar nga: 12:51
« ne: 03-03-2020, 01:05:09 »

Teme per Ylber Osmanin
https://youtu.be/J-tjY8M9w_o