Ylber Osmani (Lajme, Info, Foto, Video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ylber Osmani (Lajme, Info, Foto, Video)

Ylber Osmani (Lajme, Info, Foto, Video)

· 4 · 426

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 03-03-2020, 01:05:09
Teme per Ylber Osmanin
« Editimi i fundit: 12-03-2021, 12:07:30 nga M A X »

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 17-04-2020, 21:16:01
Ylber Osmani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Në vitin 2013, Ylber Osmani publikon albumin "Digju Zemer Digju" Në vitin 2015, Ylber Osmani publikon albumin "Për Ju" Më datë 16 Gusht 2016, Ylber Osmani publikon videoklipin "Simpatike". Në vitin 2016, Ylber Osmani publikon albumin "Boll E Mire" Më datë 22 Nëntor 2016, Ylber Osmani publikon videoklipin "Pa Dashni". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja, Nexhat Mujovi (Wirusi), teksti u shkrua nga Fatmir Muja./teksteshqip

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 02-03-2021, 10:10:49
 

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 12-03-2021, 12:06:53
 

Temat e fundit