Yllka Kuqi (Lajme, Info, Foto, Video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Yllka Kuqi (Lajme, Info, Foto, Video)

Yllka Kuqi (Lajme, Info, Foto, Video)

· 8 · 166

 • Postime: 22669
 • Karma: +0/-0

ne: 03-03-2020, 01:03:57
Teme per Yllka Kuqin
 
« Editimi i fundit: 25-11-2020, 16:54:57 nga InfoZ »

 • Postime: 27287
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 17-04-2020, 21:19:50
Yllka Kuqi është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore qytetare. Yllka Kuqi apo "Giorgia" kosovare është ndër këngëtaret e rralla që ka bërë bum që në paraqitjen e parë në skenë, me potencialin e madh dhe ngjyrën karakteristike të zërit, me një shtrirje të gjërë të vokalit. Për të muzika është një nocion shumë i gjerë që nuk mund ta përmbledh me një fjalë e as me një fjali të vetme. Në çdo kohë, në çdo çast dhe në çdo gjendje ajo ka dëshirë të shoqërohet nga muzika dhe të këndoje./teksteshqip

 • Postime: 22669
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 25-11-2020, 16:55:14
 

 • Postime: 22669
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 25-11-2020, 16:58:50
 

Dita flamurit

 • Postime: 22669
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 25-11-2020, 16:59:08
 

 • Postime: 22669
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 25-11-2020, 16:59:27
 

 • Postime: 22669
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 25-11-2020, 17:00:02
 

 • Postime: 22669
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 28-11-2020, 18:28:49
Yllka Kuqi per 28 nëntor
 

Temat e fundit