Zanfina Ismajli: Fansat besojnë se do të jem edhe një avokate e zonja - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Zanfina Ismajli: Fansat besojnë se do të jem edhe një avokate e zonja

   Zanfina Ismajli: Fansat besojnë se do të jem edhe një avokate e zonja

  · 1 · 432

  • Postime: 3482
  • Karma: +0/-0

  ne: 30-06-2011, 14:50:13
  Zanfina Ismajli: Fansat besojnë se do të jem edhe një avokate e zonja
        


  Kjo është Zanfina Ismajli, këngëtarja, e cila e filloi karrierën në moshën 4- vjeçare me këngën “Me 2 gishta përmbi sy”, në duet me Adelinën, motrën e madhe, që e ka pasur gjithmonë etalon në muzikë. Ajo tregon për rrugën e saj artistike, pikësynimet që i kishte vendosur vetes, si edhe projektet e saj për [...]
        

  http://vipat.info/zanfina-ismajli-fansat-besojne-se-do-te-jem-edhe-nje-avokate-e-zonja/
        

  Temat e fundit