×

Armela Hysi (Lajme, info, foto, video)

Armela Hysi (Lajme, info, foto, video)

· 6 · 96

  • Postime: 21520
InfoZ
ne: 03-03-2020, 17:35:55
Teme per Armela Hysin.
 
« Editimi i fundit: 13-05-2020, 22:41:48 nga M A X »

  • Postime: 26499
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 17-04-2020, 21:54:26
 

Armela është këngëtare. Njëra ndër banoret më të përfolura të “Big Brother Albania 9”, Armela Hysi, ka debutuar tashmë edhe si këngëtare.

Më datë 13 Qershor 2019, Armela publikon videoklipin "Thirrem". Teksti i këngës u shkrua nga Bleta Brovina. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Bini Nebihu. Kënga është vizualizuar edhe me klip, në të cilin Armela vjen mjaft tërheqëse dhe me një performancë të zjarrtë./teksteshqip
« Editimi i fundit: 13-05-2020, 22:42:16 nga M A X »

  • Postime: 26499
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 13-05-2020, 22:42:34
 

 

  • Postime: 26499
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 15-07-2020, 19:33:35
 

 

Armela me bikini e nxehte ne kete vere te nxehte

  • Postime: 21520
InfoZ
#4 ne: 17-07-2020, 11:30:48
 

 

Armela vazhdon te djegi plazhin

  • Postime: 21520
InfoZ
#5 ne: 01-08-2020, 18:34:08