×
Hyrja
Profili

Armina Mevlani: Pagesa qe mora per realizimin e reklames “Birra Tirana”

Armina Mevlani: Pagesa qe mora per realizimin e reklames “Birra Tirana”

· 1 · 306

  • Postime: 1073

ne: 27-07-2011, 06:50:02
Armina Mevlani: Pagesa qe mora per realizimin e reklames “Birra Tirana”
      


Nuk e pati menduar asnjëherë që do të ishte pjesë e botës së reklamave, qoftë edhe përkohësisht duke shitur imazhin e saj. Megjithatë, ndodhi që u përzgjodh për të qenë pjesë e reklamës së Birrës Tirana dhe kjo përvojë nuk e ka lënë aspak të zhgënjyer. Vetëm 20 vjeç, drejtoreshë kreative e një reviste dhe [...]
      
      
« Editimi i fundit: 25-06-2020, 20:27:26 nga M A X »

Temat e fundit