Bleona Qereti foto me Arnold Schwarzenegger - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Bleona Qereti foto me Arnold Schwarzenegger

Bleona Qereti foto me Arnold Schwarzenegger

· 6 · 953

 • Postime: 1072
 • Karma: +0/-0

ne: 20-12-2010, 19:50:24
Bleona Qereti foto me Arnold Schwarzenegger
      


Kengetarja e famshme Shqiptare Bleona Qereti e cila jeton ne SHBA, ka pozuar me aktorin e njohur te filmave aksion dhe gurvenatorin e Kalifornise Arnold Schwarzenegger. Kush eshte Arnold Schwarzenegger Arnold Schwarzenegger u lind në qytetin Grac të Austrisë, në vitin 1947. I shtyrë nga i ati, ai u filloi të merret me peshëngritje që [...]
      

http://vipat.info/bleona-qereti-foto-me-arnold-schwarzenegger/
      

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 20-12-2010, 20:10:52
LOL LOL LOL

Ohh God! Sa qesharake jane keta gazetaret. :D
Kengetarja e famshme Bleona...etj etj... ka pozuar me Schwarzenegger..etj etj...
pastaj ...kush eshte Schwarzenegger LOL

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 20-12-2010, 23:46:35
LOL me ke paska dal kjo ne foto lol...

Ti postoje une fotot qe kam dal hahahah kush e di ca do shkruhet lol..

dreamm, paramendo kur do dalim ne ndonjeher ne foto dhe CNN do e nxjerri si lajm pa koment hahahaha

 • Postime: 27259
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 21-12-2010, 00:49:47


Ca keni me keta ju i her. :D Ti Dream turp te kesh qe s'njeh Arnoldin :P

 • Postime: 27259
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 21-12-2010, 00:54:01

#5 ne: 21-12-2010, 01:41:17
Perfundimisht keto gazetaret s'kane pike profesionaliteti... :-[
Bleona del ne foto me Arnoldin??? ^o)

Hello??? - Arnoldi del ne foto me Bleonen!!! ;) :D

Temat e fundit